Informacje ogólne

 


Player for Android

Player for Amazon Fire Stick

Player for Windows PC

Player for IOS Apple

Plugin for Dune Player

 

Pytania ogólne

 

Co jest potrzebne do podłączenia?

Internet: Do ogladania naszej telewizji Panstwo beda potrzebowali Internet (szybkosc minimum 25-35 mb/sek). Prędkość połączenia internetowego z Witaj.TV można sprawdzić na stronie SPEEDTEST kilka razy. Jeśli wyniki różnią się tylko nieznacznie (maksymalnie 5-10%) to połączenie jest stabilne i nie powinno być problemów z oglądaniem. Jeśli natomiast wyniki różnią się o więcej niż 10-15%, wskazuje to na problem z połączeniem z serwerem. W takim przypadku Witaj.TV nie może zagwarantować stabilnego oglądania telewizji. Zalecamy skontaktować się z dostawcą Internetu w celu uzyskania porady.

Do oglądania telewizji internetowej na ekranie telewizora potrzebny jest specjalny odbiornik Amazon Fire TV Stick. Urzadzenia można kupić w sklepie internetowym Witaj.TV lub na stronie Amazon.com.

Jeśli chcesz oglądać telewizję na monitorze komputera: Należy wejść na stronę witaj.tv/informacje

Następnie prosimy nacisnać na odpowiedni system operacyjny Państwa komputeru. Rozpocznie się pobieranie programu, po czym należy zainstalować program na komputerze. Po zainstalowaniu należy wejść na ikonę Witaj i wprowadzić login (username) i haslo (password).


Czy Witaj.TV ma system zniżek?

Oczywiście, oferujemy system zniżek dla naszych klientów. Wartość rabatu zależy od czasu trwania abonamentu i formy płatności. Tak przy zakupie rocznego abonamentu można zaoszczędzić aż 15% wartości abonamentu miesięcznego. Jeśli wybierzesz płatność jednorazową (nie miesięczne wpłaty), oferujemy dodatkowe 3% rabatu od wartości zamówienia.


Czy można oglądać Witaj.TV na kilku telewizorach na raz?

Oczywiscie, do każdego abonamentu jest dolączona opcja multiroom czyli jeden abonament można używać na max 5 urządzeniach pod warunkiem, że urządzenia posiadają wspólny IP adres.


Jakie są warunki akcji "Zaproś znajomego" i gdzie mogę podać imię i nazwisko znajomego, jeśli korzystam z waszych usług z jego polecenia?

Aby Twój znajomy otrzymał premię wymagane jest, aby w momencie składania przez Ciebie zamówienia, był on użytkownikiem Witaj.TV z rocznym abonamentem. Twój przyjaciel otrzyma premię, tylko w przypadku gdy Ty zamówisz roczny abonament i przy zamówieniu podasz jego numer zamówienia lub jego imię i nazwisko. Jeśli nie podasz numeru zamówienia lub imienia i nazwiska swojego znajomego lub podałeś złe dane masz 24 godzin na kontakt z nami w celu korekty tych danych. Po tym czasie podanie numeru zamówienia Twojego znajomego nie będzie już możliwe.


Nie mieszkam w Europie i jeśli programy są nadawane na żywo w telewizji, to ja w nocy będę musiał(a) oglądać poranne programy emitowane w czasie europejskim. Czy można to jakoś zmienić?

Istnieje tak zwana funkcja "time shift", dzięki której można ustawić opóźnienie emisji o 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20 godzin. Funkcja ta umożliwia dostosowanie oglądania telewizji do strefy czasowej.


Jak się z wami skontaktować a w szczególności kiedy najłatwiej się dodzwonić?

Możesz się z nami skontaktować 24/7 przez telefon, email lub LiveChat. Jeśli i tak nie udało Ci się do nas dodzwonić, prześlij nam zapytanie pocztą elektroniczną, a nasi pracownicy odpowiedzą na nie w możliwie najkrótszym czasie.


Jak szybko dostanę odpowiedź na moje zapytanie?

Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin. Jednak może się czasami zdarzyć, że z powodu dużej ilości zapytań będziemy potrzebowali więcej czasu, aby sprawdzić wszystkie prośby. W takich przypadkach można oczekiwać naszej odpowiedzi w ciągu 3 dni roboczych (wyłączając święta i niedziele).


Mój dekoder się popsuł. Co mam zrobić?

Jeśli dojdzie do uszkodzenia odbiornika w ciągu okresu gwarancyjnego, bedzie on naprawiony badz wymieniony bezplatnie. Nie dotyczy to uszkodzen spowodowanych niewlasciwym uzytkowaniem urzadzenia lub umyslnym powodowaniem szkod. Gwarancje oraz okres jej obowiazywania znajdziesz w instrukcji danego odbiornika. Jeśli twój dekoder popsuł się, a upłynął już czas trwania gwarancji ( 1 rok lub 2 lata - informacja dostępna w opisie urządzenia ) możesz skontaktować się z pomocą techniczną Witaj.TV i zamówić nowe urzadzeniue


Kwestie techniczne

Zdarza się zatrzymanie obrazu, utrata dźwięku. Co robić?

W pierwszej kolejności sprawdź prędkość swojego połączenia. Nalezy wejsc w Settings, w Other naprzyciwko TEST INTERNET SPEED przyciskasz START. Za pare sekund zobaczysz ile masz Mbps. Jeśli prędkość jest wystarczająca, skontaktuj się z pomocą techniczną. 


Wszystko u mnie działało dobrze, ale teraz pojawiła się informacja, że został wprowadzony niepoprawny kod. W czym jest problem?

Taki problem może mieć kilka przyczyn: Nieprawidłowo został wpisany numer abonamentu / hasło - spróbuj wpisać je ponownie; Wygasł termin ważności abonamentu - musisz kupić nowy abonament w naszym sklepie internetowym lub u dealera/ partnera; Dostęp został zawieszony ze względu na fakt, że na Twoim koncie lub karcie płatniczej nie było dość środków, żeby opłacić abonament. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt przez telefon hotline z działem księgowości.


Dekoder (kanały) przestał(y) działać. Co robić?

Zrestartuj wszystkie urządzenia w następującej kolejności: Wyłącz dekoder z prądu, a następnie modem i router. Następnie włącz wszystkie te urządzenia w odwrotnej kolejności w odstępie 2-3 minut. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z pomocą techniczną.